Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: ilukilbid (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2183)
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 10.11.04 12:30 Tsiteeri
ilukilbid



Tähendab, kui keegi tuleb pakkuma irmus odavalt ja hõlma alt audi80 originaalkilpe siis äsage üle kurgi. Mitu korda paluks.

Kuigi kahju pole teab mis kolossaalne on auto välimus hulka koledam ning sitaks masendav ikkagi.

--
Galen


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
katsjarain
huviline



Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Dodge Caliber ja Peugeot 206 XS

postitati 10.11.04 12:46 Tsiteeri


mul plaanis osta just..kui tuleb soodsalt..ex uurib neid nati rohkem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.11.04 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja galen
Tähendab, kui keegi tuleb pakkuma irmus odavalt ja hõlma alt audi80 originaalkilpe siis äsage üle kurgi. Mitu korda paluks.

Kuigi kahju pole teab mis kolossaalne on auto välimus hulka koledam ning sitaks masendav ikkagi.

--
Galen


Kahju muidugi, et neist ilma jäid. Olen ka ise sama kahju osaliseks saanud.....kuid, "üle kurgi andmine" odavalt ilukilpe müüvale tegelasele on kriminaalkorras karistatav, kui Sa ei suuda ära tõestada, et NEED kilbid on Sinu omad ja SEE vend need alt ära võttis.

Sama idee järgi oleksin mina pidanud "üle kurgi andma" mõnele AC liikmele ;)

Terv, kopamees


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 10.11.04 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:

.....kuid, "üle kurgi andmine" odavalt ilukilpe müüvale tegelasele on kriminaalkorras karistatav, kui Sa ei suuda ära tõestada, et NEED kilbid on Sinu omad ja SEE vend need alt ära võttis.

Sama idee järgi oleksin mina pidanud "üle kurgi andma" mõnele AC liikmele ;)



Ma arvan, et iga mõistusega inimene suudab vahet teha, kas miskeid jubinaid myyb sulle mõni ac klubi liige, lammaris tegutsev taat, automüügimees või mõni suvaline narkar kes järgmise doosi nimel kuskil asju pihta pand ning odavalt maha lükkab.

Hall ala on muidugi miski kaupmees, kuskil turul kelle käest saab sitaks palju vanu makke, ilukilpe jne. Tõenäoliselt on suur osa tema kraamist siiski virutatud.

Probleem lahendaks ennast suht kiiresti ise, kui keegi sellist varguskahtlusega kaupa ei ostaks.

Nii et ülalolev kvalifitseerub viisakast toonist vaatamata minu jaoks targutuseks.

Seega, mõni adminn, lükkaks ehk teema lukku, muidu on jälle mingi mõttetu fleim mitu päeva käimas.

--
Galen, ei osta põhimõtteliselt asju mis võivad olla varastatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.9% - SQL: 47.1%]