Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mida suurem mootor seda odavam hind...?! (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1748)
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 05.11.04 22:51 Tsiteeri
mida suurem mootor seda odavam hind...?!



Teadjamehed räägivad, et V6 ja > on vastupidavamad kui ridamootorid. Kas turuhinda määrab tõesti nii palju bensiini hind? Väga tahaks omada 2,3/2,6 el. lisadega heas korras avanti aga nende hinnad on palju kõrgemad kui nt V8 autodel. On see bensukulu siis nii röögatult suurem? Või remont kallim?
Jutt siis 93/94.a autodest.
Kaks sellist soovidele vastavat autot on auto24-s müügis aga mõlemad täielikud saanid :( Ka lehest pole sobivat leidnud. Rikkur pole aga mugavust armastan :)

Ja siis tahaks teada, kui palju maksab h.rihmavahetus koos tööga B4-l :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.04 22:52 Tsiteeri


sa mine osta parem markoc b4 avant q ära


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 05.11.04 22:58 Tsiteeri


Ma seda talle ka juba öelnud, et kaaluks seda varianti aga automaati tahan. Käigukastist räägin :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 06.11.04 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Teadjamehed räägivad, et V6 ja > on vastupidavamad kui ridamootorid.


Kusjuures mina olen just vastupidist kuulnud - et just ridamootorid on pommikindlad. V mootorit pole omanud aga ridastel pole küll miskit häda olnud...



Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mati200
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant

postitati 06.11.04 20:49 Tsiteeri


Korraliku hoolde puhul peavad viiesed vabalt pool milli vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.04 10:02 Tsiteeri


rihma komplekt oli 2500.- ja vahetus aava juures 1100.- v6 2,6 b4
Samas soovitan uurida kas 2,8 kuskilt ei saa... Ise otsisin aga ei leidnud avanti 2,8 motoga. See võtab samapalju kütust ja palju rohkem jõudu. Ise ostsin 2-3 kuud tagasi. Otsisin mingi 1,5 kuud ja lõpux valgast leidsin. Maksin auto eest 51k, peal on kliima, ees el. aknad, 2x airbag ja oli võrreldes teistega ikke väga heas korras. Alguses tahtis vend 54k saada. Auto oli otse saksast.
Mina tahtsin jälle manuaali saada ning siis tundus, et automaate oli rohkem liikvel. Mul on selle platsi visitka alles siis vend ytles, et kui midagi vaja ja eestist ei leia siis saab tuua. Hinnad ei olnud seal kallid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 08.11.04 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Väga tahaks omada 2,3/2,6 el. lisadega heas korras avanti aga nende hinnad on palju kõrgemad kui nt V8 autodel. / ... / Jutt siis 93/94.a autodest.

Võrrelda tasuks ikka võrreldavaid asju - V8 mootoriga ei ole B4 toodetud. Kui Sa Audi V8 hindu võrdled B4 Avantiga, siis võib tõesti juhtuda, et viimane on kallim, kuna neid eriti automaadiga ei liigu ja seetõttu küsitakse ilmselt automaadiga isendite eest rohkem raha. Aga Audi V8 ja Audi B4 Avant ostjaskond ei kattu absoluutselt, seega ei ole nende autode hindu eriti mõtet võrrelda. Automaadiga B4 Avante paistab praegu auto24's päris mitu tükki müügis olevat - enamus, tõsi, 2,0 mootoriga ja B4'le omaselt plangud. Soovitaksin ehk kiigata C4 poole - suurem võimalus kohata adekvaatse mootori ja lisadega isendit...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 08.11.04 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Väga tahaks omada 2,3/2,6 el. lisadega heas korras avanti aga nende hinnad on palju kõrgemad kui nt V8 autodel. / ... / Jutt siis 93/94.a autodest.

Võrrelda tasuks ikka võrreldavaid asju - V8 mootoriga ei ole B4 toodetud. Kui Sa Audi V8 hindu võrdled B4 Avantiga, siis võib tõesti juhtuda, et viimane on kallim, kuna neid eriti automaadiga ei liigu ja seetõttu küsitakse ilmselt automaadiga isendite eest rohkem raha. Aga Audi V8 ja Audi B4 Avant ostjaskond ei kattu absoluutselt, seega ei ole nende autode hindu eriti mõtet võrrelda. Automaadiga B4 Avante paistab praegu auto24's päris mitu tükki müügis olevat - enamus, tõsi, 2,0 mootoriga ja B4'le omaselt plangud. Soovitaksin ehk kiigata C4 poole - suurem võimalus kohata adekvaatse mootori ja lisadega isendit...


Ega ma siga ja kägu tahtnudki võrreda ; Pidasin silmas just seda, et 2,3-2,6 mootoriga 100 avanti ei saa endale lubada, küll aga on 2,8 V8 valik lai. Lausa poole odavamad on... Seepärast pean leppima B4-ga kuna sama raha eest saab uuema ja paremate lisadega auto.

Graabel, mis aasta auto sul on? Mul ka üks samasugune isend välja valitud (94.a), seepärast küsisin ka rihmavahetuse kohta. Tänud vastuse eest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.11.04 12:02 Tsiteeri


2,8 on audil ikkagi V6 mitte V8, oled millestki vist valesti aru saanud?!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.04 12:14 Tsiteeri


Mul on 94 aasta. ehk siis see isend:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=9691


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 08.11.04 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Graabel
Mul on 94 aasta. ehk siis see isend:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=9691


Ei saa seda linki avada, kuna ei lubata :(

Minult küsitakse auto eest 58k ja alla vist ka ei saa. Pidavat olema ideaalses korras, homme läheb kontrolli, eks näis. Aga seest/väljast on küll nagu uus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 08.11.04 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
2,8 on audil ikkagi V6 mitte V8, oled millestki vist valesti aru saanud?!


Panin natuke mööda tõesti :(
Tegelikult tahaks 2,3 100 avanti ja kui mootor juba üle 2,6 siis pole kuulutust lähemalt uurinudki.
Eesmärk oleks kütusekulu ikka minimaalne hoida ja auto rohkem tarbeese ja linnasõiduks.
Aga sellist autot nagu tahan pole leidnud, seega lepin ilmselt B4 V6-ga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.11.04 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Panin natuke mööda tõesti :(
Tegelikult tahaks 2,3 100 avanti ja kui mootor juba üle 2,6 siis pole kuulutust lähemalt uurinudki.
Eesmärk oleks kütusekulu ikka minimaalne hoida ja auto rohkem tarbeese ja linnasõiduks.
Aga sellist autot nagu tahan pole leidnud, seega lepin ilmselt B4 V6-ga...
2.6 ja 2.8 ei erine kütusekulu poolest. Kui seni oled siiski 2.6 kaalunud, siis vaata julgelt ka 2.8-t.
BTW, V6 automaat on linnasõiduks väga mõnus. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 08.11.04 13:22 Tsiteeri


ok, vaatan siis kõike mida pakutakse... :)

Aga siiski, kas eelistada 94.a B4 või 91/92.a 100-t? Kõik oleneb muidugi konkreetsest autost aga...
Kas keegi oskab midagi arvata ka tacco pakutavast autost http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1986


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.11.04 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Aga siiski, kas eelistada 94.a B4 või 91/92.a 100-t? Kõik oleneb muidugi konkreetsest autost aga...

Ma otsisin ka algul B4 quattrot, kuid hiljem mõtlesin, et linnasõiduks võiks ta ju automaat ka olla. Kuna B4 automaat + quattrot ei toodetud (mina vähemalt pole ühtegi näinud), jäigi üle ainult 100.
Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Kas keegi oskab midagi arvata ka tacco pakutavast autost http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1986
Mina sinu asemel juba jookseks. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 08.11.04 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Aga siiski, kas eelistada 94.a B4 või 91/92.a 100-t? Kõik oleneb muidugi konkreetsest autost aga...

Ma otsisin ka algul B4 quattrot, kuid hiljem mõtlesin, et linnasõiduks võiks ta ju automaat ka olla. Kuna B4 automaat + quattrot ei toodetud (mina vähemalt pole ühtegi näinud), jäigi üle ainult 100.
Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Kas keegi oskab midagi arvata ka tacco pakutavast autost http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1986
Mina sinu asemel juba jookseks. :P


See B4 on jah tavaline esivedu aga muidu nagu kompu :)

Tacco auto üle pean veel mõtlema... see eestis ka vist pikalt sõitnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.5% - SQL: 32.5%]