Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Soojalt ei käivitu. (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2508)
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.04 21:29 Tsiteeri
Soojalt ei käivitu.



Probleem siis järgmine.Autoks 90 b3 mootoriks 2,3 külmalt läheb paugust käima,kuid soojalt võib lolliks käiata.Bensupump teeb kah häält kas asi võib olla pumbas et ei löö bentsu korralikult peale.Kui rahulikult sõitta siis jõnksutab kah vahel nagu jääks seisma kohe.Oskab keegi head nõu anda?ETTETÄNADES


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.10.04 21:36 Tsiteeri


Pumba kohta niipalju,et ega sa enne targemaks ei saa kui pole pumba survet üle mõõta lasknud.Samas kui külmalt on kõik ok ja soojal hakkab jebima,siis tundub vägisi olema lisaõhu kahtlus kuskil süsteemis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.04 21:50 Tsiteeri


Kas mingi andur ei või pees olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
endel
huviline



Registreerunud 25.09.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100.2,3

postitati 22.10.04 14:36 Tsiteeri


mul oli sama .sai lisaõhku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.04 19:11 Tsiteeri


Kas keegi oskab õelda miks auto jõnksutab,kui sõidan madalate põõretega linnas siis jõnksutab päris tihti nagu ei saaks kätte.Samas maanteel sõites ja kiirendades kõik norm.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.10.04 19:22 Tsiteeri


kui madal pööre see madal pööre on?
ega räägivad et tegelt normaalne on ikka seal 2000 ringis ja mingi 1300-1400 ja allapoole vms puhul hakkab auto tõesti puterdama ja pooma jne, see normaalne nähtus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 23.10.04 19:30 Tsiteeri


arvan et asi kas termostaat klapis siis et see lisa pihusti mis külma mootori puhul töötama peaks see siis jääb tööle ja impulsi saab ta termostaadi juurest minuteada. kiire lahendus on et ühenda selle lisa pihusti külöjest juhe lahti. paar aastat tagasi oli mul sama probleem. muidugi auto oli siis A100 2,3Q


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.10.04 19:49 Tsiteeri


Jõnksutamise põhjus võib vabalt näiteks ka pihustites olla, vanad pihustid kipuvad väga erinevalt kütet peale andma, reeglina hakkavad väsinud pihustid "pissima". Sellisel juhul on asi kõige hullem just väiksema surve korral st. madalate pööretega. Muidugi võib ka 100 muud viga olla.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.04 21:00 Tsiteeri


Värk on see et kui 4nda käiguga sõittes jõnksutab kah samamoodi kui põõrded on tsippake alla 2000.Kuid jah maantee peal 90-100km/h sõitta siis kõik vinks vonks.Kardan ise kaa et pihustud või siis et bensupump teeb kah häält!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.10.04 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rinx
Värk on see et kui 4nda käiguga sõittes jõnksutab kah samamoodi kui põõrded on tsippake alla 2000.Kuid jah maantee peal 90-100km/h sõitta siis kõik vinks vonks.Kardan ise kaa et pihustud või siis et bensupump teeb kah häält!

Bensiinipump jäta esialgu kõrvale ja otsi viga mujalt. Kui rõhk süsteemis ei ole piisav siis hakkavad hädad just ennekõike suurema koormuse/suuremate pööretega kui kütusetarve on kõige suurem. (proovi korralikult peenestada ja kui siis "kinni ei võta" siis ei ole rõhus probleem)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.04 22:26 Tsiteeri


Nii piinasin pilli siis natuke tulemus 0 paaruta nii palju kui tahad liigub ilusti edasi ei tõmba hingest kinni ega midagi.Külma mootoriga kõik vinks vonks läheb paugust käima ja ei jõnksuta midagi.Kui mootor soe siis tekivad just need samad vead!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jamesson
huviline



Registreerunud 20.09.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,0E 92 C4

postitati 31.10.04 07:12 Tsiteeri


mul sama jama.külmalt läheb matsust käima,kui mootor töösoe kipub väljasurema suvalisel hetkel,eriti tipptunnil ja foori taga! ja käima enam ei lähe,käia palju tahad. Jahtub maha ja käib jälle rõõmsalt.Revalis diagnostikas käidud ja diagnoos oli-auto nagu uus (nad olid käianud 3 tundi jutti ja ei miskit probleemi) .Arumaei saa kus viga või mis teha.autoks a100 85kw pritsung automaatkastiga.
p.s. müüa audi,ostan opeli :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Q sinine
huviline



Registreerunud 03.07.04
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.3 Quattro -88

postitati 31.10.04 11:17 Tsiteeri


Mul oli omal AUDI 90 Q 2,3-ega sama jama, soojalt käia palju tahad käima ei lähe. Hingusele oli läinud pritse pea küljes olev elektrohüdrauliline juhtrõhu regulaator. See on selline halli värvi kandiline jublakas,mille külge läheb 2juhtmega pistik. Uuena on see jubin päris kallis mingi 6 k. Otsi romulast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jamesson
huviline



Registreerunud 20.09.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,0E 92 C4

postitati 09.11.04 05:30 Tsiteeri
viga käes!



:D mul mure lahendatud.katki oli süütepoolist jagajakaande tulev juhe,soojalt paisus ja "peksis üle",kuna seal on kummilutt peal,polnud viga näha.vahetasin jagajakaane,küünlajuhtmed ja nüüd muresi pole.Igasugused "diagnostikad",mis midagi ei näita vaid rahakotti piinavad,tahaks küll kuskile saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rinx
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: TARTU
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.04 11:02 Tsiteeri


Mul oli sama jama süütepoolist jagajasse tulev juhe oli läbi omadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar100
huviline



Registreerunud 04.11.04
Asukoht: Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3E

postitati 11.11.04 10:20 Tsiteeri


vaata ja imesta:) ....mul endal sama jama, aga ma juba jõudsin pumba renoveerimisse viia ja hetkel ei saa seda süütepoolist jagajasse tulevat juhet kontrollida. Soojast peast saan niimoodi hetkel auto tööle kui temp andur maha võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 11.11.04 11:27 Tsiteeri


kas küünaldega on kõik ok muk oli kaa taoline jama ja uued küünlad parandasid asja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.7% - SQL: 45.3%]