Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Käigukasti remontijat vaja (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2381)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.04 11:54 Tsiteeri
K: Käigukasti remontijat vaja



Oskab keegi soovitada mõnd meest kes võtaks mul quattro kasti lahti, vahetaks ära tihendi mis peaks olema käiguhoovastiku välundkohas, sest sealt peksis õli välja ja teeks inventuuri kastis sees, et milles võiks viga olla halvas käikude lülitavuses (samas võis see ka olla siduri viga, kuid kui juba lahti on, siis võiks teadjam mees seda vaadata seestpoolt juba) Viga iseenesest oli selline, et kui panna masin tööle ilma sidurit alla vajutamatta, siis sidurit alla vajutades ei tahtnud esimene/teine/tagumne käik otse sisse minna, pidi panema ennem kolmanda või neljanda käigu korraks sisse... et kas siis kastis hammakad veel ei seisnud või ei tea mis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 21.10.04 14:41 Tsiteeri


Kui sul remontida vaja, siis OÜ TÕUKUR abiks. Asub Tallinnas veerenni tn.
Tolle käiguhoova simmeri saab vahetada ka kasti pooleks võtmata, juhul kui vana kätte saad.
Ise suvel remontisin oma B4Q käimarit. Primaarvõlliga käisin OÜ Tõukuris. Lahti-kokku lappasin ise, koos kõigi simmerite vahetusega. Ptui,ptui,ptui, praegu käivad käigud nagu kulda.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 22.10.04 09:14 Tsiteeri


ma lasin pärnus kunagi doch sierra kasti teha ühel vennal kes elab kui sõidad mööda rääma tänavat tallinna mnt poolt tulles siis enne visu tehast vasakut kätt krt oli vist Lina 1 vms (igaljuhul maja nr 1 oli). Tegi mul kuivalt sõidetud kastiga imet :o
Katsun leida ka tel numbri. Ja mäletamist mööda ei olnud väga kirves vend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 22.10.04 09:35 Tsiteeri


Panin sulle sama vastuse ka üldise teema alla, aga:
To ranz: käimaka kohapealt on üks hull tüüp, kes saab hakkama pea kõige, mis mehhaanikat puudutab ning ka elementaarse elektriga. Kui sul on huvi, anna teada, ma uurin, kas ta on nõus sind ette võtma. Mehest nii palju, et ta on ainus, kelle kätte ma oma Pleki-Liisut Pärnus usaldaksin. Ise sõdiab ta 83 a. sigariga, mis on paremas korras kui mõne mehe 90'ndate keskpaiga masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.04 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lukas
ma lasin pärnus kunagi doch sierra kasti teha ühel vennal kes elab kui sõidad mööda rääma tänavat tallinna mnt poolt tulles siis enne visu tehast vasakut kätt krt oli vist Lina 1 vms (igaljuhul maja nr 1 oli). Tegi mul kuivalt sõidetud kastiga imet :o
Katsun leida ka tel numbri. Ja mäletamist mööda ei olnud väga kirves vend.

Tean seal kandist üht selli jah... kuid ei leia täpset asukohta tal enam. Kunagi üks tuttav lasi tema juures ka oma kasti remontida... eks püüan seda veel siis otsida.
Tsitaat:
Ise suvel remontisin oma B4Q käimarit. Primaarvõlliga käisin OÜ Tõukuris. Lahti-kokku lappasin ise, koos kõigi simmerite vahetusega. Ptui,ptui,ptui, praegu käivad käigud nagu kulda.

Kuda oli ka sealt seest siis? ma krt ei julge ise lahti lammutama hakata... äkitse ei saa kokku enam? kuda sulle muidu tundus, oli raske töö?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 22.10.04 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Kuda oli ka sealt seest siis? ma krt ei julge ise lahti lammutama hakata... äkitse ei saa kokku enam? kuda sulle muidu tundus, oli raske töö?



Pole midagi hullu. Tegelesin seda sorti asjaga esimest korda(beginner`s luck). Pooleks ja tagasi käib suht 1-2. Iseasi on võllide kätte saamine. Primaarvõlliga käisin spetsi jutul, kuna 5.-käigu hammasratas on võlli otsas "istuga" ja kartsin lahti võttes asjadele liiga teha. Aga ära ta võtta tuli kuna oli vaja kätte saada 3-4 käigu lülitusmuhv, mille eelmine omanik oli täiega tihvtide otsa sõidutanud. Kasti pooli kokku pannes kasutasin Locktite vastavat silikooni.

Kui pooleks hakkad võtma, siis ilmselt hoiab vana silikoon kasti pooli korralikult kinni. Ise tegin nii: Olles lahti keeranud poldid ja veendunud et kast vabatahtlikult ei poolitu, asetasin ta poolituskohaga prussi peale kiikuma. Samal ajal tagusin lauajupgiga vastu mõlemat poolt(tundega, et mitte liiga teha). Tekkinud vibratsioonide(inimesele hoomamatud) tulemusel oli natukese ajaga silikooni vastupanu murtud. Võib üritada ka samal ajal "fööniga" liitekohta soojendada.

Võllide kättesaamiseks on vaja eemaldada ka peaülekanne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.04 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lukas
ma lasin pärnus kunagi doch sierra kasti teha ühel vennal kes elab kui sõidad mööda rääma tänavat tallinna mnt poolt tulles siis enne visu tehast vasakut kätt krt oli vist Lina 1 vms (igaljuhul maja nr 1 oli). Tegi mul kuivalt sõidetud kastiga imet :o
Katsun leida ka tel numbri. Ja mäletamist mööda ei olnud väga kirves vend.

Vaatasin kaardilt täpselt järgi et kus krt see Lina tn siis täpselt on... IRW... suht naabertänav mul oma elukoha juures, ja selli tean, tunnen, see ju Kristo Posti (kiirendustes osaleb) vend :D kuid ise selle peale ei tulnud, et ta kaste ka remondib :D Eks miski päev nüüd sõidan läbi ja räägin jutu ära, eks näis mis töö hinnaks pakub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.04 08:38 Tsiteeri


Kurjam... see kus too sell on ei ole lina tn vaid Pirni tn... kuid kuna sealkandis kedagi teist minuteda ei ole, peaks tegu olema ikka sama selliga kellest eespoolgirääkisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.04 09:04 Tsiteeri


Kurjam... selgus, et siiski ei ole postiga tegu pirni tänavalt, sest tema ütles mulle, et audi kasti tema ei puutu :P Ja selgus, te jah seal tiba linnapoole on jah miski sell kes ka kaste teeb ning see on tõesti lina tn. Sõitsin sealt pühapäeval mööda ja miskit silti sealt ei leidnud... et helistada ka kellegile pole, et peab vist lihtsalt sisse astuma? selline imelik kuur oli seal jällegi, et nagu sellisesse kohta on kuidagi kahtlane oma asju viia... kuigi kindel ju ei saa olla... lukas kuda sa tema juurde läksid? astusid aiast sisse ja küsisid lihtsalt? või tuttava kaudu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 01.11.04 18:00 Tsiteeri


see ikka lina tänaval ja tel number (loodan et see ikka funkab) 5148410
Numbri sain jah kunagi ühe tuttava käest, aga arvan, et mingit koba ta poleks mulle soovitanud, aga silti seal polnud varem ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.04 18:03 Tsiteeri


Auto juba ühes tükis ja hea olin et remontijat ei leidnud nii kiirelt... sest kogu viga oligi tegelt siduri enda pärast. Hetkel uus sidur all ja kõik käigud toimivad ideaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.6% - SQL: 28.4%]