Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A8 2,5TD Quattro - 1999- asdasd (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1911)
asdasd
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.11 21:14 Tsiteeri
Audi A8 2,5TD Quattro - 1999- asdasd



Teeks ka ajaviiteks oma autost teema.

Lisade poolest on suht kitsas, ei ole ei katuse luuki,istmesoojendusi, ega ka tagaakna ruloosid kuna auto toodud itaalast. Hea,et peeglisoojendusegi on. Muu varustus autol on vist suht standartne selle ajastu A8-satele ja pildilt nähtav.

Tv box on ja ise on lisatud ka plokisoendus ja salongi puhur (mis tõsi küll, pole peaaegu üldse kasutust leidnud kogu aja jooksul).

Auto omanik olen aasta 2007 sügisest, kus sai see vahetatud 2002a väga korraliku highline Passati vastu ja pealegi makstud - siiski oli see kindlasti seda otsust väärt ja on siiani. Auto liikus küll ostes väga hästi,siiski selgus mõned päevad hiljem,et nii egr otsik, kui ka turbojuhtimise voolikutele oli millegipärast pimedad ette pandud. Natuke sai seda lahatud ja asja uuritud, vahetusse läks turbo kuna suht läbi oli juba ja siis ilmselt see n75 klapp, raha läks sellele 6000 eeku. Peale seda sai päris pikalt suht murevabalt sõidetud kuna auto oli suhteliselt heas korras ja ei vajanud tegemist.

Rihmade vahetusest ei teadnud samuti midagi, seega läks järgmine aasta ka täielik rihma/termostaadi/veepumpa vahetus ehk siis täismäng mida oli vaja teha. Remontinud olen veel geneka harjasid,panin talvel uued esiklotsid ja suvel käimakasti kasti ning mootori hooldus ja üldiselt sellga nimekiri lõppebki. Sillajuppe olen vahetanud jooksvalt ja ükshaaval suhteliselt. Nüüd viimati paar kuud tagasi sai pandud ka uued esiamordid, uued esiratta laagrid mõlemad, see läks nüüd küll sinna 500 euri kanti maksma mis nii meeldiv enam ei olnud.

Alguses oli auto originaal 17" velgedega mis eriti kenad ei olnud - asendasin need nagu pildil nähtavad, kriteerium valikul oligi minujaoks et ei ostaks neid "tavalisi" A8 velgesid mis kõigil all on. Viimased 3 talve olen 16" plekkidega sõitnud,ilmselt läheb see samamoodi,kui just auto müüdud ei saa.

Talviti käin ikka jääradadel ja lumes hullamas, on suvel ka poris kinni istutud, mis teha - auto viib igalpoole,kust pärast vaja välja tõmmata kohati :P


Mõned pildid.

http://www.amiflex.ee/audi/IMGP4914.JPG

http://www.amiflex.ee/audi/IMGP4925.JPG

http://www.amiflex.ee/audi/IMGP4920.JPG

http://www.amiflex.ee/audi/IMGP4933.JPG

Nägu näha siis on esivõred kaduma läinud kahjuks talviste hullamistega - ja suure miinusena pole B osa saada ja poehind tundub natuke üle pingutatud olema,seega neid asendanud ei ole - eriti kuna kardevasti kaoks nad uuesti sealt minema. Vahepeal olid seal ees võrgud mustad, aga need said samuti lömmi lumega sõidetud - uus idee preagu on lammarist mingi auto esivõre võtta ja sealt sobilikud tükid manufaktuurida.

http://www.amiflex.ee/audi/IMGP4943.JPG

Esistange on kah enda värvitud,kahjuks värvikood oli natuke mööda valikust, katsume talve üle elada siis vaatab edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 01.09.11 21:49 Tsiteeri


Eks auto sihtotstarbelisel kasutamisel kipuvad need võred jalutama minema paljudel stange seest. Mina pidin kunagi neid Revalist juurde hankimas käima, et auk tühi poleks. Praegu on sakslaste ebays silma jäänud, et pakutakse müügiks.
Aga hea auto, Passatisse tagasi ilmselt enam kerge istuda ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
asdasd
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.11 07:36 Tsiteeri


Tere,

Ega passat ka halb auto ei ole - aga kvaliteedi ja sõidumugavuse vahe oli siiski kohe tuntav. Kõige rohkem meeldib suhteliselt vaikne salong ja mugavad istmed.


Googeldasin kiirelt saksa ebay läbi ja mina ei suutnud ühtegi oma audile sobivat udutule võret leida? Saksa keel suus ei ole,aga "grille" peale leiab ainult uuemate ja vanemate a8-sate tulevõresid ainult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.11 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: asdasd
Tere,

Ega passat ka halb auto ei ole - aga kvaliteedi ja sõidumugavuse vahe oli siiski kohe tuntav. Kõige rohkem meeldib suhteliselt vaikne salong ja mugavad istmed.


Googeldasin kiirelt saksa ebay läbi ja mina ei suutnud ühtegi oma audile sobivat udutule võret leida? Saksa keel suus ei ole,aga "grille" peale leiab ainult uuemate ja vanemate a8-sate tulevõresid ainult.

Enda autol läksid ka "Jalutama" need võred ja sain forsist uued. Hind oli ühel poolel 72 eur. koos udutule ümbrisega. Peale seda keerasin väikese roostevebast musta kruvi sisse ja oli veel proovitud minema viia aga hakkama nad sellega enam ei saanud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
asdasd
huviline

Avatar


Registreerunud 01.09.11
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.11 17:31 Tsiteeri


Heh!

Näe veel vaeva ja tekita teema... kuna auto on vahelduva eduga üsna pikalt müügis olnud (üsnagi eduta ütleks), isegi 5500 euriga oli ostuhuvi 0.... ja vahetuspakkumised ainult madalama klassi autode vastu a6/e39/usakad jne.

Kuid pakuti üks mahtuniversaal millel oli vähemalt nahksisu/konks jne taga ja läks vahetusse üleeile auto. Grupp jäi endiselt VAG .
Ma olin enamvähem kindel,et tuleb ka see talv audiga sõita. Oleks 3,3 olnud poleks võibolla müünudki.


Et minupoolest võib teema ära kustutada.


asdasd


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.5% - SQL: 72.5%]