Foorumi logo

Kõike enda autole ikka ei kleebiks.
kozik - 22.06.07 09:52

Revalist mööda sõites avastasin niisuguse isendi.. ? Kelle oma on see :)

http://img507.imageshack.us/img507/544/f018ex7.th.jpg


AudiTeam - 22.06.07 10:13

Minu arust sellise märgiga peaks isegi 2 A6-t ringi liikuma ja mõlemad peaks olema väiksema kubatuuriga diislid.


MaQQu - 22.06.07 10:16

temperament on selline ...


heihei - 22.06.07 10:24

mina küll ei pahanda ............kui mehed rinnahoidjaid kannavad voi miskit löigata lasevad....................enda asi


real1 - 22.06.07 13:40

Minu kaheliitrisel oli ka S6 märk küljes:) enam muidugi pole. kes tahab - osta ära:P


riio - 22.06.07 14:56

Eks targemad mehed tunnevad Rs6 juba tiivakaarte järgi ära nagu sellel pildil näha (pole teps mitte Rs poolegi;)....huvitav mõelda palju inimene mõtleb kw juurde saada selle kleepsuga.


audi90q - 22.06.07 15:19

See pole ültse hull meil sõidab siin üks vw millele on amg peale kleebitud.


kozik - 22.06.07 15:39

Ma arvan et pigem mitu cm oma ****-le juurde .... ;)


kps - 22.06.07 16:23

Mind jätab küll külmaks, kui mingit libakat näen. Palju autojuhtidest tegelikult teavad, mida audi puhul mingi märk tähendab? Mina kaldun küll arvama, et neid on mõni protsent, kes on asjaga kursis :cool: Kellele see libakakandja korda läheb ongi ainult see kontingent, kes matsu jagab - need saavad lihtsalt irvitada, teistel on savi :cool:
Lahe mälestus, kui Prri S6 märgi kohta küsis üks vanem härrasmees tõsimeeli, et kas see märk tähendab Diisel autot? :D

PS! Head jaani kõigile :cool:


kozik - 26.06.07 21:23

Veel üks huvitav isend :D, ei tea palju see hobuseid arendab 7.2 ja veel Turbo ka ;)
http://img454.imageshack.us/img454/928/f021ls0.th.jpg

Alles nüüd märkasin et uus mudel ka :D A9


laur - 26.06.07 21:38

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mind jätab küll külmaks, kui mingit libakat näen. Palju autojuhtidest tegelikult teavad, mida audi puhul mingi märk tähendab? Mina kaldun küll arvama, et neid on mõni protsent, kes on asjaga kursis :cool: Kellele see libakakandja korda läheb ongi ainult see kontingent, kes matsu jagab - need saavad lihtsalt irvitada, teistel on savi :cool:
Lahe mälestus, kui Prri S6 märgi kohta küsis üks vanem härrasmees tõsimeeli, et kas see märk tähendab Diisel autot? :D

PS! Head jaani kõigile :cool:


Enamus ei teagi mitu tolli velg neil all on vms, rääkimata siis mida mingi tähtede kombinatsioon näitab. Kunagi küsisin ühelt audi omanikul, et mitmene velg all on, vend hakkas seletama, eet noh maitea mingi 12 või 13'' on vist. Tegelt oli 17'' või 16'' :D
Ma isiklikult pooldan pigem seda et seal ühtegi märki pole. Need kes teemat valdavad tunnevad niigi ära mis mootoriga tegu, need kes mite need vb usuvadki et 7.2t on jne :D


Po18 - 26.06.07 21:39

Ma ei saa ka aru mida te siin vingute minupoolest võite ju endale lada ka taha kleepida peaasi et ise õnnelik.Ja need kes siin nüüd kiunuvad et näe tal on ja mul mitte nu krt mine osta ka ja kleebi külge.Krt töö tegi ahvist inimese aga mõni jäigi ahviks :cool:


sceleton - 26.06.07 21:57

Kusjuures see on väga väike asi, et siuke kleeps peal, kuskil palamuse kandis sõidab üks passat ringi Audi valuvelgedega:D:D


kozik - 26.06.07 22:34

Lihtsalt huvitav on, mida saab näha audite pealt :)


puna - 26.06.07 23:38

Epu värk need kleepekad.
Õnneks polnud oma masinal ühtki.


puristaja - 27.06.07 02:22

No see 7,2 on mingil moel isegi humoorikas. ei ole ju midagi lisatud vaid väike ümberpaigutus tehtud;) Ja poogen tõesti mis auto küljes on suht. Peugeot SexPartner. sellist isendit ka näind liikumas:)


heihei - 27.06.07 06:43

volkswagengirl mark ka olemas .vörus nägin .ei näinud kes roolis oli :P


syo - 27.06.07 07:06

olen näinud sõitmas ka subaru -t mille tähe kombinasitsiooni muutes saad arbuus ja see oli tal taga luugil. aga samas tüdruku vennal on lihtsalt b4 ja tal on rs2 märgid küljes(olid ostes küljes ), mind isiklikult see ei sega las sõidvad ise oskan vaadata ju kas on rs6 või 2.


kozik - 27.06.07 09:09

Jah minugipoolest, täna nägin ühte VW'd millel oli taga kirjas DOG, tegelt oli Golf :).

Isegi lahe on vaadata kui huumoriga on pandud ;)


Black - 27.06.07 09:44

Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Veel üks huvitav isend :D, ei tea palju see hobuseid arendab 7.2 ja veel Turbo ka ;)
http://img454.imageshack.us/img454/928/f021ls0.th.jpg

Alles nüüd märkasin et uus mudel ka :D A9

No tühiasi ju, Sul on võimalus endale 8.1T A9 teha. ;)

Selle auto omanik on muide klubis ka:
http://foorum.audiclub.ee/member.php?action=viewpro&member=ohjeldamatu

Mina paigaldasin kunagi oma C4 100-le kohe pärast ostu S6 tagatulede paneeli, kuna see nägi minu silmis lihtsalt nii palju ilusam välja. Mind ei kottinud absull, mida keegi teine arvab.


Matrix - 27.06.07 12:09

Minu arust on see omaniku enda asi mispidi ta neid peale kleebib, kui endale meeldib, las kleebib, teadjad saavad ikka aru kuidas asi on ja need kes ei saa aru.....las siis usuvad igasugust asja :P
Ma võiks 2.0 asemel ka 0.2 teha, aga ma pigem võtaks üldse ära kui ära vahetaks.

Kokkuvõttes ikkagi omaniku enda asi, kui meeldib andku minna.


kozik - 27.06.07 22:22

Tsitaat:
Algselt postitas: Matrix
Ma võiks 2.0 asemel ka 0.2 teha, aga ma pigem võtaks üldse ära kui ära vahetaks.


Ma nägin kord linnas BMW 719d :D, ainult et see tegi V8 häält...


kps - 27.06.07 22:41

Eestis sõidab või vähemalt ~pool aastat tagasi sõitis ringi c4 kere a6 avant, lillakat värvi. Kogu tehnika oli aga peal 4,2 s6 q manual. Välimus oli tavaline käkk ilma laiemate koobasteta, s'i stangedeta ja isegi tagaluugi tuled olid tava a6 lühikesed. Märgiks oli taga 2,0 :D Ei kujuta tõesti ette, mille tulemusena selline kompott kokku keriti.


Geo - 28.06.07 05:35

Just eile nägin BMW seitsmendat seeriat ja pagassi peal oli "716" :D:D:D:D väga tagasihoidlik inimene :)


jetLine - 28.06.07 07:13

ükspäev nägin Starmani Citroeni, millele olid rõõmsalt ette Audi rõngad pandud :)


ML - 28.06.07 07:15

ja see tagasihoidlik 716 sisaldab 5,4 liitrist V12

endale hakkas silma ükspäev vw buss,millel oli taga "porter"


genekas - 05.07.07 23:51

vana nali, aga ikkagi

http://www.kolumbus.fi/hdnewspaper/volkswagen_transporter.htm


kaupz - 12.07.07 18:59

teema alguse masin
800AAA(WAUZZZ4...........) AUDI A6 2005 103 kW

ja see kuulus 7,2
040MKL(WAUZZZ4...........) AUDI A6 AVANT QUATTRO 2003 184 kW


tom - 12.07.07 20:09

Tsitaat:
Algselt postitas: kaupz
teema alguse masin
800AAA(WAUZZZ4...........) AUDI A6 2005 103 kW

ja see kuulus 7,2
040MKL(WAUZZZ4...........) AUDI A6 AVANT QUATTRO 2003 184 kW


miks need andmed vajalikud ?


Maqmaq - 12.07.07 20:10

Nädal tagasi liikles üks wannabe RS6 klooga kandis. Tegelikult oli tegemist mõne aasta vanuse A4-ga. Algul ei uskunud oma silmi aga pöörangul sain autole lähemale ja mu silmad ei petnud mind RS6 A4 nahas.:D


kaupz - 12.07.07 20:44

Tsitaat:
Algselt postitas: tom
miks need andmed vajalikud ?
miks üldse selline teema?
ehk on kellelgi huvi teada mitme kW masinale RS6 peale kleebitakse.


igihaljas - 17.07.07 09:11

Minuga ühes majas elab ka vennike, kelle universaal-passatil on all audi RS6 valuveljed. Olgem ausad, muidu näeb auto nendega hea välja, aga ole vähemalt siis normaalne ja kisu audi märgid velgedelt ära! Muidu jääb lihtsalt mulje, et sa ei tea mida tegelikult tahad- kas audit ja passatit korraga või...


darkSlide - 17.07.07 17:26

Jap, veljed velgedeks, pole just kõige hullem asi (olen isegi näinud 2003 aasta Avensis sõidab ringi uue M5 velgedega, auto oli väga kena nendega küll aga kui sa ikka tead mille all need olema peavad siis muutub asi natukene naljakaks küll) aga no märgituuning ikka imeb küll, lihtsalt riivab silma, isegi ei tea miks, olen veidramaid variante näinud Tallinnas, nagu üks Ford Probe lükkab M5 märk taga, see ei olnud isegi enam rõve, vaid naljakas :D. Märk on ikka selleks mis auto staatust näitab, ja nende inimeste näol on lihtsalt öeldes tegemist palja pettusega. Auto peab ikka märgi ausalt välja ka teenima!!!


potsu99 - 18.07.07 12:07

Eriti tark mees:D


kozik - 04.08.07 22:03

http://img292.imageshack.us/img292/6031/f029zf6.th.jpg
Shot with 6233 at 2007-08-04


quattromees - 04.08.07 22:15

Audru kandis hakkas täna silma üks A4, mille pakiruumi luugil ilutses kiri "kompressor"...:P


kozik - 04.08.07 22:42

Mida ta kompressib... ma ei tea...


quattromees - 04.08.07 22:54

Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Mida ta kompressib... ma ei tea...


Selline kiri on originaalis kompressoriga Mercedestel...


Maku - 05.08.07 09:01

Kusjuures minu teada Audil polegi ühtegi kompressor mootoriga mudelit?


jõuvanker - 05.08.07 09:14

Vastavalt rikutusastmele, kleebib autoomanik, mida iganes tagaluugile, et saada juurde "LISA" hobujõude:D

On näiteid, kus A4-l on tagaluugil RS suuretlt ja punaselt, on juhtumeid, kus RS4/B5 on taga suurelt 1.9 TDI või 2.5 TDI jne jne.


riio - 05.08.07 09:16

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Kusjuures minu teada Audil polegi ühtegi kompressor mootoriga mudelit?

Kusjuures igasugused tuntud tuuning firmad ehitavad ja pakuvad V8 ja V6 mootoritele kompressoreid peale. Päris tehasest neid kompressori masinaid saada pole tõesti.


sileem11 - 05.08.07 09:46

Linnas nägin liikumas ka ühte c5-te: A9 7.2 TQ


mack - 05.08.07 11:41

Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Linnas nägin liikumas ka ühte c5-te: A9 7.2 TQ


kui loed käesoleva teema läbi siis näed sellest ka pilte ;)


ohjeldamatu - 08.09.07 14:27

sattusin ka lugema kuidas taga räägite :P see on tõesti autijuhi - omaniku teha mida ta enda autole peale kleebib. teadmiseks, et politseile pakub see väga huvi mida sa sinna auto pesse peale paned. nimelt pidas üks huviline mind kinni , vaatas passi (ainult) ja soovis head reisi.


Umpser - 08.09.07 16:32

Üldiselt on isegi ilusam ilma märkideta :P :cool:


Tegelane5 - 30.09.07 13:17

Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Audru kandis hakkas täna silma üks A4, mille pakiruumi luugil ilutses kiri "kompressor"...:P


Samas mõned haruldased Golf2, Corradod, Polod jne Audi rahvaauto filiaalist peaks "tohtima" endale seda kleepida.:cool:


furvios - 30.09.07 13:40

viljandi kandis liigub ringi Audi 80 B3 Fordidelt tuntud Ghia märgiga:)


Cari - 01.10.07 06:02

Tallinnas liivalaia tn. sõitis minu ees moskvitš, mis minu algaja silmale rohkem mercedes tundus :)


rene162 - 01.10.07 07:51

Tartus nähtud teibituuninguga Vectra A-d suur Audi märk kapotile "keevitatud."


Mario81 - 01.10.07 07:54

Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Linnas nägin liikumas ka ühte c5-te: A9 7.2 TQ

:D
siit see kala tuligi.
tuttav, audivöhik hakkas mulle üks päev ajama et a9 7,2 olemas. :D


karolin25 - 01.10.07 08:19

Minulgi oli eelmise audi A6 märgi asemel A9 ja palju elevust tekitas see inimestes küll, et oi mis see on :D


Auditehh - 13.10.07 15:35

Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
Audru kandis hakkas täna silma üks A4, mille pakiruumi luugil ilutses kiri "kompressor"...:P


Täna nägin seda Kompressorit Tallinna Mainori õppekeskuse parklas :D.


juq - 13.01.08 21:19

Tsitaat:
Algselt postitas: sceleton
Kusjuures see on väga väike asi, et siuke kleeps peal, kuskil palamuse kandis sõidab üks passat ringi Audi valuvelgedega:D:D



ilgelt on vahet ju küll mis veljed tal parajasti all on?!:mad: tahab paneb omale kuradi bemmi või seati või kasvõi lada veljed. Öeld talle siis et "ou mees, sul audi veljed passati all", ma oleks küll tahtnud kuulda mis sulle vastu öeldi?


tanelr4 - 13.01.08 21:43

paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D


jaakk - 14.01.08 08:02

Väga paljude inimeste jaoks on 1 kompott: BMW IX, Audi Quattro, 4x4, vw syncro (vot porche carrera oleks lagi kui keegi jõuaks selle märgi endale osta [~5000 eeku märk]) jne, niiet ehk see bemmiomanik arvas teadvat, et tal 4 ratast veavad ja see on sama mis quattro aga võta näpust.


puna - 14.01.08 17:45

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Linnas nägin liikumas ka ühte c5-te: A9 7.2 TQ

:D
siit see kala tuligi.
tuttav, audivöhik hakkas mulle üks päev ajama et a9 7,2 olemas. :D

Nägin ka seda huumorit liikumas ükspäev.
Ei imestaks kui RS6 vend omateada sellise masina ostis:D
On ikka Geeniuseid olemas


bazarre - 14.01.08 17:52

Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D


See masin on leedukate ehitatud ja sees on samuti quattro märk kui ma ei eksi. Audi-Bemari hübriid:D


kristo80 - 14.01.08 18:15

mina nägin tna TT millel oli taga rs kleps :D


Kuits - 14.01.08 18:51

Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.


audiQ - 14.01.08 19:42

Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu


Kuits - 14.01.08 20:00

Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.


yepi - 14.01.08 20:30

Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Veel üks huvitav isend :D, ei tea palju see hobuseid arendab 7.2 ja veel Turbo ka ;)
http://img454.imageshack.us/img454/928/f021ls0.th.jpg

Alles nüüd märkasin et uus mudel ka :D A9

Täitsa olemas see A9
http://www.autobild.de/mmg/mm_bildergalerie_20291.html?tab=0
http://picasaweb.google.com/modabrose/RussiaToLatvia/photo#5096176685933472434


audiQ - 14.01.08 21:35

Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.

konkreetselt tõin välja fakti mitte ei vihjanud "kas on, või ei ole.. mina ka ei tea";)
aga ok see selleks :)


Kuits - 14.01.08 22:18

Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: audiQ
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
paides üks tiiva ja valleritega bemm millel taga 525ix quattro :D




ega siin ple itsitada midagi.sellised buumerid täitsa olemas.aga kui reaalne see on,et `see`just 525 ix quattro-mine ja vöta kinni.:D
bmw ju quattro embleeme ei kasuta,kuid 525 ix olemas küll ja ka 4 vedu.

no see on täiesti ebareaalne et bmw-l on quattro tähis. Bmw ix tähendabki antud auto nelja ratta vedu





;) üldjuhul ma sellele nagu vihjasingi.

konkreetselt tõin välja fakti mitte ei vihjanud "kas on, või ei ole.. mina ka ei tea";)
aga ok see selleks :)


tean ainult niipalju,et bmw oma söidukeil quattro embleeme ei kasuta.kuid eks ole bmw-lgi nelikveoga söidukeid:325 ix/xi;330 xi/xd; 525 ix;530 xi/xd ning siis ka nn.maasturid.rohkemat ei usu,et teaks ega julge ka pakkuda.:D
las siis olla-meil ikkagi ju audiclub siin.kuid ega siis küsija suu pihta ju ei lööda.;)


Snowhite - 17.01.08 12:03

Aga mulle näiteks pakub väga meelehead see, kui omanik teeb erinevatest margitähtedest autole nime vms taguotsale. kõige ilusam tulemus asjal on muidugi siis, kui näiteks on mingi tuuningfirma lahendus, ja ühtegi muud silti pole kusagil, kui ainult auto nimi või sis mingi rs vms lihtsat ja iseloomustavat. pedemajakaid võib muidugi igale poole panna. sleeperid on ka head. sõbraga ise ehitasime turboka, millel taga sõites arvaks, et on disla ja korralikult rikka seguga sõites tahmab tagast kah nagu disla. aint edasi käib 6 sekiga sajani:D


C20XE - 17.01.08 12:28

Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
Aga mulle näiteks pakub väga meelehead see, kui omanik teeb erinevatest margitähtedest autole nime vms taguotsale. kõige ilusam tulemus asjal on muidugi siis, kui näiteks on mingi tuuningfirma lahendus, ja ühtegi muud silti pole kusagil, kui ainult auto nimi või sis mingi rs vms lihtsat ja iseloomustavat. pedemajakaid võib muidugi igale poole panna. sleeperid on ka head. sõbraga ise ehitasime turboka, millel taga sõites arvaks, et on disla ja korralikult rikka seguga sõites tahmab tagast kah nagu disla. aint edasi käib 6 sekiga sajani:D


Ärge unustage siis kere ehtimast märgiga 1,6D või 1,9 TDi. :P


Auditehh - 18.01.08 21:30

Pärnus liigub 100/a6 millel luugile kleebitud mitte originaal 2.2 :D.
Vahest ikka näen seda autot kui tööle, koju sõidan. Alati toob naeratuse suule.:D


TuRiK - 19.01.08 08:54

vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D aga rohkem mulle meeldis kui mingil kiirendus vqistlusel oli A8l mootoriks pandud 1.6 :o


Black - 19.01.08 09:23

audiQ ja olensaarlane - õppige palun tsiteerima, inimesed! Kogu eelnevat pas*a ei pea oma postitusse kaasa võtma! Kui ei oska, siis kasutage "vasta" nuppu!

Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


TuRiK - 19.01.08 09:36

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
audiQ ja olensaarlane - õppige palun tsiteerima, inimesed! Kogu eelnevat pas*a ei pea oma postitusse kaasa võtma! Kui ei oska, siis kasutage "vasta" nuppu!
Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
vaadake linnas igal teisel bemmil on M m2rk! :D

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)


Black - 19.01.08 09:47

Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)

Sa võid arvata või uskuda, mida tahad, kuid fakt on, et väga paljudel E21, E30, E28 bemmidel on ///M märk iluvõrel ja taguotsal juba tehasest. Seespool on näiteks sellised rool ja istmed. M535 on ka näiteks lausa sellise mudelinimetusega tehasest välja tulnud.


TuRiK - 19.01.08 10:47

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: TuRiK
ma arvan enamus neid panid neid m2rke ise kadaka turult ostetud! ei usu et bmw ikka toppis iga teisele autole seda ainult rooli vqi istmete p2rast! vqib olla mqnele pandi ikka tehase poolt aga mitte siukestest kogudes nagu neid n2ha on ;)

Sa võid arvata või uskuda, mida tahad, kuid fakt on, et väga paljudel E21, E30, E28 bemmidel on ///M märk iluvõrel ja taguotsal juba tehasest. Seespool on näiteks sellised rool ja istmed. M535 on ka näiteks lausa sellise mudelinimetusega tehasest välja tulnud.


ma tean kuidas n2eb valja bemmi rool ja istmed M omad! ma r22gin nendest autodest millel neid ei ole! sa tahad öelda et igal bmwl olid need istmed ja roolid? ega neid nii palju kyll ei olnud


audiQ - 20.01.08 17:13

Tsitaat:
Tsitaat:

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.

samalaadne ta võib olla, kuid nendel M-märgi all sõitnud bmw-del mida mina näinud olen pole sellist rooli ega istmeid. Miks siis pole M-märke sportistmeid(nahast) ja rooli sisaldavatel autodel? Muidugi on erandeid. Pakun et 20% autodest tulid tehasest välja M märgiga milles tõesti oli ka vastav sisu.. ülejäänutele kleepisid aastaid hiljem omanikud lihtsalt need märgid külge, ihaldades neid väärtusi mida selle märgiga kaasa sai(jõudu või stiilsust)


raunz - 09.02.08 16:07

Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Revalist mööda sõites avastasin niisuguse isendi.. ? Kelle oma on see :)

http://img507.imageshack.us/img507/544/f018ex7.th.jpg

Vana teema aga - sai isegi täna seda "RS6 ABT"nähtud. Nimelt õde seletas mulle, et linnas on nüüd üks suur ja hästi lai Audi RS6 :D
Igastahes, taga on nüüdseks 2 toru asemel tervelt 4 summutitoru :cool:
EDIT: Pildil siiski ka 4 toru, nagu praegu - 2 kroomist, 2 ilma :D
Kui ma ei eksi, siis on vast tegu diisliga, mis tingib selle kroomist ja "mitte kroomist"


itimees8 - 09.02.08 17:21

Tsitaat:
Tsitaat:

Bemmi M-tech on samalaadne Audi S-line'iga. Seega ei pruugi iga M-täht Bemmi peal veel M3 või M5 tähendada, vaatamata sellele, et see ///M embleem sinna juba tehasest pandud on. Enamasti tähistab see vaid orig. sportistmeid ja -rooli.


Vend omab e39 530D millel on paljalt sportlik mf rool ja alu uksepakud m paketist aga sellegipoolest mitu märki isegi salongis pressituna. Bmw d tellides piisab juba sportlikust roolist selleks et auga m märk külge kleebitaks. See ei käi muidugi 316 ///M5 kohta mida linnavahel ka päris usinalt liigub


iuq - 13.02.08 19:51

jõhvis nägin täna b4 avanti millel oli tagaluugil bemmi ///M märk


rixtix - 13.02.08 21:48

elan hetkel iirimaal ja siin täis audisi millel on taga RS4 märk aga tegelt on 1.9 tdi või siis 2.5 tdi


turbo - 14.02.08 00:20

Tsitaat:
Algselt postitas: rixtix
elan hetkel iirimaal ja siin täis audisi millel on taga RS4 märk aga tegelt on 1.9 tdi või siis 2.5 tdi


Eestis vastupidi :D


audiQ - 24.02.08 15:31

niih eelmine nädal sattusin sõitma tartus ühe x5 taga, järsku tekkis näkku selline irwe et jube. Nimelt oli vasaku tagatule alla audi s-i märk kleebitud:D. tund aega irvitasin enne kui pidama sain. Kui ma telefonist pildi kätte saan siis panen siia ka üles


antz - 05.03.08 18:54

http://www.atvsport.ee/P2160034.JPG


Perfect - 05.03.08 20:03

Tahad öelda ,et sellel Toyotal on ka RS6 märk ? :D


Zoig - 05.03.08 20:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Perfect
Tahad öelda ,et sellel Toyotal on ka RS6 märk ? :D
audi 4 rõngast on küll olemas, ülejäänu liiga sopane, et täpsemalt näha


Perfect - 05.03.08 20:11

Ohjummal :D seda ma ei pannudki tähele ,et audi märk seal... Ei tea kas ees on ka tal audi märk :D


kiin21 - 27.04.08 16:06

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=484848&view=10&cache_missing=1 RS2 200k odavamalt :D


HTafka - 27.04.08 18:52

haapsalus ühel 100'l kah BMW'le omane M märk küljes:P
teeb kiiremaks ikka küll.


kps - 28.04.08 17:20

Tsitaat:
Algselt postitas: HTafka
haapsalus ühel 100'l kah BMW'le omane M märk küljes:P
teeb kiiremaks ikka küll.

Otsisin jupp aega oma pildiarhiivist buumeri M märgiga musta B4 audi 80'e pilti taga aga tulutult, nii et ka Tartus on geeniuseid :P


AudiMihkel - 28.04.08 17:37

Just täna nägin punasel tänaval ühte e36-te mille tagaluugi peal ilutses suurelt VOLVO :D
Sain ühe klõpsu kah...kui pildi üles leian,siis panen siia ka ülesse:P


allud - 28.04.08 19:27

Sai siis mõniaeg tagasi puhkusel käidud. Seal sai väga palju innovatiiv Audisid kasutatud. Peale selle margi täheldasin veel ühte üksikut a4 mis oli suhteliselt kurva olemisega.


http://remo.laskote.ee/goa.JPG


Mario81 - 28.06.08 21:14

rootsi stiilis tuled ja VABA AVARII


Black - 29.06.08 12:33

Sellise muu "tuuningu" jaoks on tegelikult galerii all üks teine teema.


kps - 14.05.09 23:30

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00360r.jpg


pierre - 15.05.09 13:44

Tsitaat:
Algselt postitas: Auditehh
Pärnus liigub 100/a6 millel luugile kleebitud mitte originaal 2.2 :D.
Vahest ikka näen seda autot kui tööle, koju sõidan. Alati toob naeratuse suule.:D


Pärnus on ka üks C4 100, millel pakiruumi luugil ilutseb kiri 3.0
On teine seal nii tõetruu, et hakka või uskuma :D ja ma olen mitu korda mõelnud mille küljest see silt võetud on, sest font on nagu sama mis Audil...


Ardo - 15.05.09 19:33

Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Tsitaat:
Algselt postitas: Auditehh
Pärnus liigub 100/a6 millel luugile kleebitud mitte originaal 2.2 :D.
Vahest ikka näen seda autot kui tööle, koju sõidan. Alati toob naeratuse suule.:D


Pärnus on ka üks C4 100, millel pakiruumi luugil ilutseb kiri 3.0
On teine seal nii tõetruu, et hakka või uskuma :D ja ma olen mitu korda mõelnud mille küljest see silt võetud on, sest font on nagu sama mis Audil...


Pakun, et null on võetud 2.0 ja kolm on võetud 2.3'elt.;)
Agajahh, neid mikromootoritega nn "esse" liigub ikka päriskõvasti.:cool:


kps - 15.05.09 19:43

Läbu autokaupades on audi fondiga peaaegu terve tähestik müügil, kirjuta või oma nimi ja aadress tagaluugile.


Mario81 - 15.05.09 19:52

Mul ka plaan naise nissanile (roheline nagu munitsipaal politseil) taga luugile MUPO tähed kleepida.;)


Ardo - 15.05.09 20:01

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Läbu autokaupades on audi fondiga peaaegu terve tähestik müügil, kirjuta või oma nimi ja aadress tagaluugile.


Jälle OT, aga äkki avaldad selle poe nime kust saab Audi fondiga tähestikku, kuna ise näinud selles stiilis nagu on Passat vms tavaline font. Äkki U2U teema mitterisustamiseks?


cornoyo - 15.05.09 22:40

Tsitaat:
Algselt postitas: kiin21
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=484848&cache_missing=1 RS2 200k odavamalt :D

Otse sõidu auto, tagurpidi käik puudub!:D


krss - 15.05.09 23:58

Igasugust "tjuuningut" saab teha kas huumoriga või punnitades. Selline üle oma varju hüppamine pole kunagi lahe, kuid A9 7.2T on oma ülevõlli huumoriga seda igakell (lisaks saab naerda ka neid ullikesi, kes seda tõsimeeli uskuma jäävad). All pildike kadunud Pertti Pasase filmis kuulsaks saanud Merswagenist:cool:
http://www.kuvaboxi.fi/mediaobjects/pub/2008/01/02/8143010478535003594web_0.jpg


mokits - 16.05.09 14:20

Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Just eile nägin BMW seitsmendat seeriat ja pagassi peal oli "716" :D:D:D:D väga tagasihoidlik inimene :)



Sa unustasid selle 716 järele D panna :) Tegelikult tegu Viljandist ühe tuttava autoga, millel aistevahel 3.0 td. ;) aga see 716D on seal algusest vist juba.


mokits - 16.05.09 14:23

Tartu- Valga vahel sai korra ühe "S4-ga" sammu peetud. Alguses nägi väga tõetruu välja, aga kui peenestama hakkas, oleksin tahmapilve sisse ära lämbunud :D


kps - 16.05.09 15:47

Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Tartu- Valga vahel sai korra ühe "S4-ga" sammu peetud. Alguses nägi väga tõetruu välja, aga kui peenestama hakkas, oleksin tahmapilve sisse ära lämbunud :D

Isegi kohanud lausa mitut S'i, mille sumpsiotsad allapoole ja sirge tala vahib põhja alt vastu :D.


mokits - 16.05.09 18:18

Kusjuures tollel "essil" polnud toruotsad allapoole :) Muidu oleks kohe aru saanud, et diisliga tegu on. :P


kps - 16.05.09 18:35

Tsitaat:
Algselt postitas: mokits
Kusjuures tollel "essil" polnud toruotsad allapoole :) Muidu oleks kohe aru saanud, et diisliga tegu on. :P

Sel juhul võis ikkagi tegu essiga olla, lihtsalt segu oli liiga rikas :D.


mokits - 16.05.09 20:24

Tahmapilv haises diisli järele... ;)


Liivatraktor - 28.05.09 20:33

TTÜ parklas aegajalt pargib üks salatiroheline B5 Avant, A8 replica velg all ,vaatasin alguses ,et enavähem S4, kuniks käivitamisel räme ragistamine käis ja tossupilv tekkis :D


jokerAudi - 30.05.09 12:18

Tsitaat:
Algselt postitas: kozik
Revalist mööda sõites avastasin niisuguse isendi.. ? Kelle oma on see :)

http://img507.imageshack.us/img507/544/f018ex7.th.jpg


Üks selline liigub Jõhvis ringi. Mootor on 2.0TDI, aga ju siis mees arvab, et suudab kiirusomaduste poolest RS6 konkureerida :D Mainin ära ka, et omanik on mingi mägede poeg :P


kps - 07.08.09 18:42

Midagi jäi auto24'st silma ja käis ka siit ostuabi teemast läbi. See masin.


cornoyo - 07.08.09 18:59

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Midagi jäi auto24'st silma ja käis ka siit ostuabi teemast läbi. See masin.

Suht pointless, isegi kõvatamiseks, kuna teises luuginurgas 2,0TDI:D Lihtsalt ilus märk/logo.


raunz - 09.08.09 20:04

Näiteks Tapalgi sõidab suure moosiriiluga B5 "S4" koos 1.6 mootoriga :) Muidugi, geniaalne on need märgid veel kõrvuti panna nagu sel konkreetsel isendil ka on.


AudiMihkel - 09.08.09 20:26

Tapal on üks C6 kerega rs6 ka Grossi poe ees vahest:D Haiseb ainult jubedalt diisli järele:D


raunz - 09.08.09 20:31

Jepp, see sama millest see teema alguse ka sai ;)

Nr. märk siiski vist erinev neil, või vahepeal omaniku ning numbrit vahetanud, aga igastahes olemas ta on jah. ABT märk ka, aga no see on vist asja eest - mingisugune bodykit seal ka on.


kps - 24.08.09 19:29

Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(


tarmo - 24.08.09 19:34

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(


Pemmisõber tahtis endale Head autot?


cilaper - 24.08.09 19:34

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(

Partsi kuldsed sõnad: Tule taevas appi!


priit - 24.08.09 19:39

Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Partsi kuldsed sõnad: Tule taevas appi!

Siiski need vist ikka herr Ansipi sõnad :D


Zerro - 24.08.09 20:25

Tüüpiline venemaa, kõik võimatu on tehtav! :D


cilaper - 24.08.09 20:29

Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Partsi kuldsed sõnad: Tule taevas appi!

Siiski need vist ikka herr Ansipi sõnad :D


Õigus jahh. Vaatasin ise kael kõveras pilte, eks sellest ka see eksimus:D.


Rufhouse - 28.08.09 15:19

Tartus seisab hiinalinna kandis päris tihti üks 735 embleemide järgi. Vasakule poole taha kirjutatud Turbopõsk ja selle alla Aljona :D


ehv - 31.08.09 18:25

Pärnus oli ühele hõbedasele TT-le sabale kleebitud //S6 embleem. Üsna kohatu sellisel väikesel punnil, kuigi võimsuses võiks isegi mingil kujul konkurentsi pakkuda :D


Kuits - 31.08.09 18:49

Endale jäi Märjamaa Statoilis silma S8 embleemiga diisel A8.


jokerAudi - 25.10.09 12:38

Üks S8 lookiga A8 4.0TDI sõidab Jõhvis ka ringi. Välimus on täitsa S8 sarnane, ainuke vahe, et kaks summutitoru ja mõlema otsad kergelt allapoole, samuti tankis ta tanklas mustast püstolist.
Mingi aeg tagasi, suvel vist, kui ei eksi, õnnestus Tartus Turu tänaval näha tumehalli Audi RS4 Avanti (B5), mille luugil ilutses kombinatsioon 1.9TDI :D:D . 1.9TDI-ga kindlasti tegemist ei olnud, seda reetsid koopalaiendid ja see kiirus (ning ka hääl), millega ta minema süstis eest.
Võhikust bemmimehe petab kindlasti ära, kui too kiirendama peaks hakkama näiteks fooriall :P


magiorav - 25.10.09 21:19

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(

No appi, kas see venelane on täielik loll või täielik idikas, kas ta tõesti arvab et teised jäävad uskuma et see on mingi bemm?


lehys - 30.10.09 14:34

Keila vahel veereb üks audi s4 c4,kõik oli ilus kena kuni märkasin diisli pütti ja diisli tahma lont mind lämmatada tahtis:Dsäh sulle essi:D


Helen - 03.11.09 16:18

Mina suutsin üldse märgata ühte mersut millele oli taha kleebitud hoopis moskvich :D


kaupz - 03.11.09 19:47

Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(

No appi, kas see venelane on täielik loll või täielik idikas, kas ta tõesti arvab et teised jäävad uskuma et see on mingi bemm?
Võibolla on kohalikus "arki" paberites just BMW 850i nimega kirjas, ehk kerenumbrid üle löödud ja märgid ka ju peal :)


magiorav - 03.11.09 19:51

Tsitaat:
Algselt postitas: kaupz
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Selle roppuse peale ei oska nutta ega naerda :(

No appi, kas see venelane on täielik loll või täielik idikas, kas ta tõesti arvab et teised jäävad uskuma et see on mingi bemm?
Võibolla on kohalikus "arki" paberites just BMW 850i nimega kirjas, ehk kerenumbrid üle löödud ja märgid ka ju peal :)

Ei tea tõesti, aga kui neil see nii on siis nad peavad ikka väga lollid olema, sest mootori pealt on näha, et audi märgid on ära kakutud


püstolett - 03.11.09 21:24

Oh jumal.
Teema pealkirjaks võiks panna nüüd, et "kõike ikka oma suust välja ei ajaks"


Fantom - 15.11.09 15:55

Tsitaat:
Algselt postitas: sceleton
Kusjuures see on väga väike asi, et siuke kleeps peal, kuskil palamuse kandis sõidab üks passat ringi Audi valuvelgedega:D:D

Endal oli transporteril ka audi velg all, 16"
Ja olen tallinnas näinud Volkswagen Mullivann(origin. multivan)


vedru - 19.11.09 22:31

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=665329

Mõned kilowatid jäävad puudu...


Fantom - 28.11.09 12:10

Venelase petab ära..

http://img687.imageshack.us/img687/1238/ogaaaekfipzc886kdedwc4w.jpg


m0cc - 28.11.09 13:08

Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Keila vahel veereb üks audi s4 c4,kõik oli ilus kena kuni märkasin diisli pütti ja diisli tahma lont mind lämmatada tahtis:Dsäh sulle essi:D


Nägin staabis seda kevade kandis. Pettis ära küll.


OttOlesk - 28.11.09 13:25

Tsitaat:
Algselt postitas: Liivatraktor
TTÜ parklas aegajalt pargib üks salatiroheline B5 Avant, A8 replica velg all ,vaatasin alguses ,et enavähem S4, kuniks käivitamisel räme ragistamine käis ja tossupilv tekkis :D

100% A4 juba keredetailide järgi ja see auto on kohilast, isegi mitmeid kordi näinud, aga velg istub seal all päris hästi :P


kps - 12.03.10 08:18

Moblaga klõps ja pole just suurem asi, aga kadedus tuli hommikul peale küll.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00793.jpg
http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00796.jpg


ferdinand - 12.03.10 08:43

Tsitaat:
Algselt postitas: m0cc
Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Keila vahel veereb üks audi s4 c4,kõik oli ilus kena kuni märkasin diisli pütti ja diisli tahma lont mind lämmatada tahtis:Dsäh sulle essi:D


Nägin staabis seda kevade kandis. Pettis ära küll.

Sellest autost ka kunagi siin teemas natuke juttu oli. Huvitav on see, et plaanisin seda kunagi osta ja loobusin teatud kahtlustega, ning masina ostis härra kõrvalmajast.:D Igal hommikul võidu käivitasime oma turbatiisleid.

Siltidest ilusaim on mu meelest kunagi nähtud E-mercedesele paigaldatud korralikult läikiv Zaz 965 kapotilt pärit saporožets. Ja mul on tõsiselt kahju neist kes heast huumorist lugu ei oska pidada, mu meelest küll see pmv märgiga audi igati ok.:D


MorroW - 15.03.10 16:25

http://4.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/S54w3IILwzI/AAAAAAABF5Y/TfvHM0HXy3c/s400/crazy_russian_cars_32.jpg


jokerAudi - 15.03.10 19:56

:DWannabe


jaanika69 - 25.03.10 17:21

http://img8.auto24.ee/auto24/560/634/17284634.jpg


Cari - 25.03.10 17:38

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tallinnas liivalaia tn. sõitis minu ees moskvitš, mis minu algaja silmale rohkem mercedes tundus :)

pilt kah siis

http://gqshug.blu.livefilestore.com/y1pwAnH4iNhtrVeJc1WujxjqStCN0lRbGR3MPROudRg5gWeVvy_yvmCjYEqlCTfsX7Acg--_EJOj4sbGg5I8NF9Y0djqDgR159O/SP_A0444
.jpg


Heix - 04.04.10 14:08

Jäi siis Tartus silma selline masin.http://www.streetrace.org/foorum/images/smilies/rock.gif

http://img340.imageshack.us/img340/4968/image163o.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/5431/image164r.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/7638/image165.jpg


andreskahu - 04.04.10 19:59

Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Jepp, see sama millest see teema alguse ka sai ;)

Nr. märk siiski vist erinev neil, või vahepeal omaniku ning numbrit vahetanud, aga igastahes olemas ta on jah. ABT märk ka, aga no see on vist asja eest - mingisugune bodykit seal ka on.



Kle raunz äkki oskad öelda, mis mootor seal vahel tiksub. Olen kah pidevalt näinud seda autot grossi ees seismas, aga pole jõudnud ära oodata, et omanik tuleks ja oma "ABT" nurruma lööks.:cool:


raunz - 04.04.10 20:10

Pole küsinud, aga peaks olema äkki 3.0TDI ?


mac009 - 10.04.10 17:23

Midagi huvitavat täna nähtud

http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4bc0a2bfda627.jpg

http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4bc0a45f7e385.jpg


jokerAudi - 11.07.10 11:38

Jõhvis jäi eile silma tumesinine 5-seeria BMW (E39 ehk?), millel tagaluugil kleepekas RS. Kuna õemehel on Escort RS, siis ilmselt see kleeps mõne Escorti pealt sinna bemmile rännanud ka oli :)


lehys - 11.07.10 16:59

Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: m0cc
Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Keila vahel veereb üks audi s4 c4,kõik oli ilus kena kuni märkasin diisli pütti ja diisli tahma lont mind lämmatada tahtis:Dsäh sulle essi:D


Nägin staabis seda kevade kandis. Pettis ära küll.

Sellest autost ka kunagi siin teemas natuke juttu oli. Huvitav on see, et plaanisin seda kunagi osta ja loobusin teatud kahtlustega, ning masina ostis härra kõrvalmajast.:D Igal hommikul võidu käivitasime oma turbatiisleid.

Siltidest ilusaim on mu meelest kunagi nähtud E-mercedesele paigaldatud korralikult läikiv Zaz 965 kapotilt pärit saporožets. Ja mul on tõsiselt kahju neist kes heast huumorist lugu ei oska pidada, mu meelest küll see pmv märgiga audi igati ok.:D
See sama jah:D


lehys - 12.07.10 16:37

Täna sai nähtud ühte a4 keilas millele oli kleebitud 4.2 pagasiruumi peale:DKahjuks pilti ei mõist teha hämming liiga suur:D


kps - 13.08.10 10:24

Vabandan oma arvamuse pärast, kui auto omanik või kasutaja on audiklubist, aga muud ei oska selle täna silma jäänud asja kohta kosta kui "F*CK YEAH!"

http://ufo.planet.ee/foorum/fckyeah.jpg


rocket - 13.08.10 11:04

Kas see AMG on sportjalanõude firma/logo ?!? Nike Amg või midagi ... :D

Ma arvan, et kõige kõvem tuuninglaks on ikkagi T.Y.R.A või oli see hoopis PUTSCH kuskilt Lõuna-Ameerikast või Aafrikast.

Autole peaks kleepima ikkagi kogu tähestiku, siis on endale ja teistele kohe selge. Alfabeet on selge!


kps - 13.08.10 12:22

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas see AMG on sportjalanõude firma/logo ?!? Nike Amg või midagi ... :D

Tartus pakutakse sellist "alfabeeti" sepa turu taolises kohas, osta mida iganes nendest tähtedest kokku :P.


Mario81 - 13.08.10 12:24

Kps-pane oma "full time" pilt ka siia kirsist. ;)


kps - 13.08.10 12:37

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Kps-pane oma "full time" pilt ka siia kirsist. ;)

Ma saan eelmist omanikku ja iseenda laiskust süüdistada, et see siiani taga veel masinal :D. Aga, et ka ise olen "patune", siis võtan süü omaks ja poon ennast avalikult üles :D.

http://ufo.planet.ee/foorum/100q-05.jpg


rocket - 13.08.10 13:04

Ma võin ka endale soola või tuhka pähe raputada- plaanis autole kaasliiklejate rahustuseks kleepida kiri otse A2 küljest: 1.2TDI


Kuits - 13.08.10 13:23

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma saan eelmist omanikku ja iseenda laiskust süüdistada, et see siiani taga veel masinal :D. Aga, et ka ise olen "patune", siis võtan süü omaks ja poon ennast avalikult üles :D.

[img]http://ufo.planet.ee/fo

Kas on vöimalik, et seda masinat ka äkki juuni-juuli paiku Tallinnas vöis kohata?
Kuidagi tuttav tundub olevat, kuid vöin ka muidugi eksida ja juhul kui mitte, siis vöis möni teine massin sama embleemiga olla, kus järel liikudes sai omamoodi pihku itsitatud.
Pooma pole mötet end hakata, kuna mingi töepöhi elemendil siiski ju on ;)


kps - 13.08.10 13:33

Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas on vöimalik, et seda masinat ka äkki juuni-juuli paiku Tallinnas vöis kohata?
Kuidagi tuttav tundub olevat, kuid vöin ka muidugi eksida ja juhul kui mitte, siis vöis möni teine massin sama embleemiga olla, kus järel liikudes sai omamoodi pihku itsitatud.

Tean 100% väita, et sama värvi S4 avant sõidab ringi banaanivabariigis, millel on see asi vasakule poole kleebitud s4 märgi asemele :). Minu talvemasin seisab garages või garage ees juba märtsist saati :).


Kiil - 13.08.10 16:52

Kps kes sul toonkile paigaldas, eelmine omanik jah? :D


kps - 13.08.10 21:34

Tsitaat:
Algselt postitas: Kiil
Kps kes sul toonkile paigaldas, eelmine omanik jah? :D

See porr on juba ammu autost eemal :D, nii laisk ma kah polnud :P.

Edit: Ja, et offtopicucs ei läheks :D. Tundub, et need märgid on paljunevat laadi (eile Tartu-Tln maanteel).

http://ufo.planet.ee/foorum/cimg0613r.jpg


jokerAudi - 24.08.10 10:15

Kas just kleepimise alla, aga mujale ka nagu panna ei ole, ometi peab seda perverssust näitama. Audi ta ka pole, kui ei sobi, kustutage ära. "Ilus" auto


rocket - 22.09.10 18:58

Tea kas mingit sorti (enese)iroonia ...

Eesti ARK registreerimismärk : S700
Mark ja mudel : MERCEDES-BENZ S 320 CDI


sven66 - 22.09.10 19:48

Hea, et minu Audi perset keegi pole näinud:D


Eero - 28.09.10 06:56

Selline RS6 sõidab ka linnapeal ringi :)
http://mth.planet.ee/1/rs6.jpg


M.Sepa - 04.01.11 20:00

Tsitaat:
Algselt postitas: Po18
Ma ei saa ka aru mida te siin vingute minupoolest võite ju endale lada ka taha kleepida peaasi et ise õnnelik.Ja need kes siin nüüd kiunuvad et näe tal on ja mul mitte nu krt mine osta ka ja kleebi külge.Krt töö tegi ahvist inimese aga mõni jäigi ahviks :cool:


Ma ei usu ,et keegi siin kade on ,et mõned endale selliseid kleepse lisavad,minu arust suht sama teema mis numbrilaua rohkem lahti keeramine ,et mõned inimesed arvaks ,et sul on jube tümm sinna pandud nagu mõned aastad tagasi oli popp teha:D üks asi on ,kui sa tõstad nalja viluks neid numbreid seal ringi ja toimetad ,aga ma ei tea mind lihtsalt häirivad tüübid kes panevad lambist S-line märke,Bemmide M poweri või AMG märke ja siis tõemeeli loodavadki kuskil hämaras parklas lahedad välja paista ,mul oleks häbi!!! aga nuh tglt jah eks ise teavad saabki aeg-ajalt vaikselt pihku itsitada kui mõni mööda sõidab:) ja mis siin kuskil velgedest räägiti siis mul sõbra Sharanil on ka Audi veljed all ja tõesti sobivad ,oleks vb tõesti parem ,kui märgid eemaldaks või VW kleepsud peale paneks ,aga see nagu ei häirigi nii väga:)


seitsmene - 28.02.11 22:23

http://www.redline.lt/wp-content/uploads/2009/06/audi90.jpg


Silkx - 02.03.11 19:31

Sai siis kunagi peokäigus kokku põrgatud sellise masinaga. Alkohol teeb imet! :D


http://static2.album.ee/files/985/23/orig_24630767_0lnE.jpg


uudi - 02.04.11 20:51

Egiptuses on Audi märk populaarne.


http://www.upload.ee/image/1241929/IMGP2347__800x519_.jpg


nimi - 18.04.11 09:31

Audi TT W12 müügis. Helmed peeglil ütlevad kõik.


http://img9.auto24.ee/auto24/560/340/21477340.jpg


0tt - 23.04.11 11:06

Tsitaat:
Algselt postitas: nimi
Audi TT W12 müügis. Helmed peeglil ütlevad kõik.
http://img9.auto24.ee/auto24/560/340/21477340.jpg


1,8T :D aga njh Olgad ja Vikad petab vast ära..:D
Minu meelest suure iluvõre ette toppimine vanematele audidele on suht kohatu.


Raigo22 - 24.04.11 10:12

TT puhul peaks mainima, et täitsa kobe kohe. Välja arvatud see w12 muidugi:)


Raika42 - 24.04.11 15:34

Vähe offtopicut, aga see on hämmastav kui palju loeb märk auto küljes.
Osalen liikluses juba viimased 3 aastat c4 s6-ga (4.2 automaat) Igati mõnus liikur laisale inimesele nagu ma olen.
Päris alguses (pea esimesed 2 aastat) olid s-i märgid kenasti küljes ja foori taga kena, rahulik olla. Rullnokad ja vahtralehed olid kõrval nagu vagurad lambukesed. Kui keegi nii- õelda "joonele pani" siis ikka vastava kubatuuriga aparatuuri omavad piloodid.
Üks hommik aga avastasin hoovis auto juurde minnes, et väikesed vastikud poisikesed naabruskonnast on jälle auto kallal käinud, seekord siis ei olnud enam lukke muukida üritatud aga auto oli ülima professionaalsusega märkidest puhastatud.
Sellest ajast peale on foori taga seistes igal kõrval oleval vahtralehel tahhomeeter piirajas ja oodatakse rohelist tuld (kui paljud ikka tiibade järgi vahet teevad :D) Ühesõnaga rahulik liiklemine on otsa saanud.
Peaks ka vist a' la "8L W16" igale detailile kleepima- jälle hea rahulik sõita.


waic - 24.04.11 17:42

Tuttav märk taas ... http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/755/auto_php-id=644755-view=30-www_auto24_ee.html


Kuits - 24.04.11 18:51

Tsitaat:
Algselt postitas: a6emees
Tuttav märk taas ... http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/755/auto_php-id=644755-view=30-www_auto24_ee.html

Peaks ju töele vastama, kuid jah...välimus ja vorm pole just margile kohane...ninas olev olnuks möistlikum taha siiski alles jätta.
Fulltime junne näinud igasugustel liikuritel, alustades 1.6-sest Asconast löpetades Crv-de ja Rav4-jadega (on ka teisi maastureid) , mil siiski vist fulltime käib kaarega mööda.


0tt - 30.07.11 11:07

S6 ''1,9 Tdi'' :D


kps - 25.08.11 06:53

Kes tähelepanelikult esiotsa piilub näeb midagi huvitavat... LINK


end3l - 13.09.11 22:01

Sorry, kui on OLD. ( Pildi laiuse nõue on täidetud, pikkuse kohalt võiks siin teemas erandi teha:) )
http://www.upload.ee/image/1656485/A5.JPG


Joel - 14.09.11 16:53

Toyota Avensis QUATTRO (sry vana telefoni pilt):

http://www.hot.ee/zernask/avensisquattro.JPG


Auditehh - 26.10.11 18:14

http://213.168.24.31/images/57/5713181055.jpg

http://www.soov.ee/parnumaa/Audi_A6_1449672.htm?ca=10


Crp - 02.01.12 22:55

Ei tea kas on teemast läbi käinud, aga rakveres 31.12.2011 avanes rimi parklas selline vaade, hääle järgi tundus,et masinal oli 2.5 turbodiisel vahel.
http://i1223.photobucket.com/albums/dd507/pruuli11/vaatepilt.jpg


nug8 - 15.01.12 00:51

Ilmselt see ei ole foorumist? Ma südamest loodan. Esipamper on ikka ulme, aga muidu nagu S ikka :D

A8 S8-line


Kuits - 13.04.12 20:14

Pole eriline teada-anne, kuid Väänas önnestus näha Audi sugemetega GT-R´i.
Vist oli A4 B6, S-Line ja tagaluugil röngaste asemel ilusti
http://cdn100.iofferphoto.com/img3/item/127/968/157/car-metal-badge-emblem-sticker-gtr-for-nissan-skyline-f23a7.jpg


TSimo - 14.04.12 13:01

Tsitaat:
Algselt postitas: kristo80
mina nägin tna TT millel oli taga rs kleps :D


No võis olla niisama kleebis aga Audi TT RS on samas ka täiesti eksisteeriv isend aastast 2009 mil neid tootma hakati. ;)


kps - 15.06.12 17:24

Pole küll märk, aga lõunanaabri juures jäi eelmisel aastal üks huvitav kleebis ühe minu liikuritele sarnase liikuri küljes silma. Ilmselt oli üritatud releekarbi või kojamehemootori jahutus aretada, aga lähemal uurimisel selgus, et tiivas ikka auku polnud, ehk siis põhimõtteliselt FAIL :).

AUSALT pole fotopoega tehtud :D.
http://ufo.planet.ee/foorum/naaberriigis.jpg


Eints - 16.06.12 05:25

Küllap seal all on nn. Must auk, mis on juba isegi tiiva kortsu vedanud:P


wondero - 23.08.12 15:48

Sai ka oma silmaga midagi huvitavat nähtud :D

http://www.upload.ee/image/2619953/2012-08-21_20.05.41.jpg


raineys - 24.08.12 10:41

Eile nägin samasuguse RS märgiga universaal Audi A6 (C5 kerega). Väidetavalt (luugil küljes) oli 2.4 motoga. Sellel audil oli ikka korralik kroom-tuuning ka veel küljes.


arulage112 - 24.08.12 13:34

Ma nägin ka sellist c5 kerega A6-t eile Tallinnas. Kroomi oli ikka meetrites peale kleebitud ja RS märk oli ka oma asukoha leidnud pagasniku luugil (universaal oli). Pilti ei jõudnud liigeldes teha:D


Quattru - 09.10.12 21:12

A6 C5 2.5TDi BOXER;)


OttOlesk - 22.11.12 08:53

Pildilt hästi aru ei saa, aga täna oli mul esimest korda au näha C5 A6-te 5,2 TDI mootoriga :)

http://i613.photobucket.com/albums/tt214/OttOlesk/pildid/DSC_01622.jpg


Jann - 22.11.12 18:51

5,2 on veel mikromootor võrreldes kunagi nähtud 8,2 bensukaga. 7,2 on ka kuum kaup.:D


madu - 22.11.12 22:17

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
5,2 on veel mikromootor võrreldes kunagi nähtud 8,2 bensukaga. 7,2 on ka kuum kaup.:D

No see 7,2 oli veel BiT, seega paras püss :P ei tea palju ka kütti võtab , äh? :P


-kupu- - 07.01.13 18:25

A5.25 :cool:
http://www.upload.ee/image/2965691/bemm.jpg


Eero - 07.01.13 18:47

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
5,2 on veel mikromootor võrreldes kunagi nähtud 8,2 bensukaga. 7,2 on ka kuum kaup.:D


Kunagisel naabrimehel oli kunagi selline audi :)


http://mth.planet.ee/1/a9.jpg


Tomps2 - 14.01.13 10:39

Sain ka oma silmaga kaeda kui andekad inimesed ikka elavad me planeedil.
Muugal siis avanes selline vaade:
http://www.upload.ee/thumb/2983707/01102012184.jpg


aixx - 14.01.13 10:52

Audi Scorpio


Sparkle - 14.01.13 10:52

Ai kuri, esimese hooga ei suutnud nagu tuvastadagi, juu liiga inteligentne huumor juba:D


Quattru - 12.03.13 09:52

http://static2.nagi.ee/i/p/883/62/22090597612ac5_o.jpg
Kleepsu ikka jagus - nii ette, taha, külgedele, salongi kui suurelt katusele.


karly - 22.11.13 17:47

Ei ole küll pilti aga ühel "SUBARU"-l oli taga " ARBUUS".


HangOver - 22.11.13 18:36

Peaks ka omal natuke muutma. Kahjuks midagi asjalikku ei saa kasutada olevatest tähtedest 3 FITS :D


Michael - 07.12.13 13:17

SR'i hooaja avaüritusele saabusime pealtvaatajatena, meie kõrval järjekorras seisis üks vana kolmene, taga 318 kirjaga, eeldasime et tuleb pealtvaatajaks, kiirendusel nägime seda bemmi taas, ei mäleta enam mis seal kapoti all tegelikult oli aga väga kenasti rebis :D

Eelmise auto Astra kapoti peale lendas BMW logo mingiks ajaks. Miks? Auto nr. märgi tähed olid MBV ja leidsin selles killu nalja, ülekäiguradade ees seistes nägi vahel ka teisigi muigamas.

Selles pilti ei leidnud aga jagan pilti markeri tuuningust -

https://lh4.googleusercontent.com/-CUR-41Fa14U/UqMPX-CxYiI/AAAAAAAAPaw/n5L1FRNYnRw/w800-h492-no/O-1.jpg

See oli siis üks päev enne auto remonti viimist, lasin sõpradel ennast väljendada.
Kunstiteos on ise veel alles, ei raatsi minema visata.


majanduskriizz - 04.01.14 22:51

http://www.carrating.org/documents/cars/8/8169h5H8Q282i3y2G7S1.jpg


jokerAudi - 10.01.14 19:33

Ka nii võib :D

http://img5.auto24.ee/auto24/560/121/48474121.jpg


http://www.auto24.ee/used/1640540


Mario81 - 24.10.14 14:46

http://s24.postimg.org/ba2nr2t0l/CAM00505.jpg


Mario81 - 03.12.14 08:34

http://s29.postimg.org/jl7fu7tqr/image.jpg


djcannabiz - 17.12.14 18:53

Audi sada

http://www.auto24.ee/products/product_pic.php?id=1155302&view=10


quattrodiisel - 17.12.14 20:12

Tsitaat:
Algselt postitas: djcannabiz
Audi sada

http://www.auto24.ee/products/product_pic.php?id=1155302&view=10


Jumal tänatud, et see projekt pooleli jäi!


majanduskriizz - 02.01.15 14:05

http://audi80b2.ru/uploads/000a/25/94/29342-2-f.jpg

http://audi80b2.ru/uploads/000a/25/94/29342-1-f.jpg

http://audi80b2.ru/uploads/000a/25/94/24512-1-f.jpg


rando523 - 29.10.15 20:36

http://www.upload.ee/image/5294599/q7.jpg


Spyform - 26.03.16 13:35

Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Sorry, kui on OLD. ( Pildi laiuse nõue on täidetud, pikkuse kohalt võiks siin teemas erandi teha:) )
http://www.upload.ee/image/1656485/A5.JPG
Ahahaha ))))))))))))


TartuAudi - 08.11.16 01:07

Keegi enda audi iluvõre embleemi nähtavamaks tahab muuta ?


TartuAudi - 22.11.16 06:36

Kuna päevad jäävad lühemaks ja "ööd on siin mustad", siis ehk mõni soovib oma autole sellist lävepaku või ukseesise valgustust :)


TartuAudi - 22.11.16 06:43

Uuemate Audide omanikel on nüüd võimalus: värvitud ning lakitud kalamarjast roolikaunistus

P.S. Ega ma 100% kindel pole, et tegu kalamarjaga, aga sedamoodi näeb välja küll....


HangOver - 23.11.16 15:36

Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Kuna päevad jäävad lühemaks ja "ööd on siin mustad", siis ehk mõni soovib oma autole sellist lävepaku või ukseesise valgustust :)


Mis sellel viga on, et siin teemas...Audi pakub isegi originaale millel muidugi punane Audi kiri puudub.


yanekk - 23.11.16 17:13

Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: TartuAudi
Kuna päevad jäävad lühemaks ja "ööd on siin mustad", siis ehk mõni soovib oma autole sellist lävepaku või ukseesise valgustust :)


Mis sellel viga on, et siin teemas...Audi pakub isegi originaale millel muidugi punane Audi kiri puudub.


OT.
Kuidagi ju peab "oma päevaste" postituste arvu täis saama, muidu pole ju pildis ega in enam.


treilop - 23.11.16 23:08

Tsitaat:
OT.
Kuidagi ju peab "oma päevaste" postituste arvu täis saama, muidu pole ju pildis ega in enam.


:D:cool:


TartuAudi - 01.01.17 05:14

Nissan jukk-stail !


TartuAudi - 23.09.17 21:18

Võib-olla et isegi leidub keegi, kes on nõus kleepekaga kaetud ja seest punaste dermatiinistmetega S8 eest maksma 12 000 euri ?


Kremlin - 26.09.17 13:05

http://kremlin.planet.ee/pildid/Audi/Audi%20A4%20B8%202008/Foorum/tn_P_20170919_123456.jpg


TartuAudi - 03.10.17 21:25

Küll mõnele ikka meeldib triipu tõmmata. Nii seest kui väljast.


audisell - 21.10.18 09:46

See S2 kleebitult väga hea.

https://i.postimg.cc/NfMfNmKQ/s2-teipitud.jpg


Ttt111 - 22.11.22 15:03

https://streetgasm2000.com/app/uploads/2020/11/peewee.jpg


Lauri0112 - 07.12.22 13:18

https://www.upload.ee/thumb/14726967/111.jpg


TaaviKK - 05.03.23 10:36

https://static1.hotcarsimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2018/08/2-145.jpg

Märkus moderaatorilt: Muutsin pildid lingiks, pildi pikema külje maksimum lubatud väärtus on 800pix!