Foorumi logo

Mure supakaga
Siim92 - 22.10.18 10:34

Mul ka mure a6 paigaldada supaka. Esiustes aind kõlarid ja taga ustesmingid väiksed mis ei töötanud isegi. Ja kõik. Olemas hi-low filter, et kas ma siis pean uste kõlaritest voolu vedama hi-low filtrisse mõlemast uksest? Kui jah siis ikka tükk maad vedamist !?


Rix - 22.10.18 10:56

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim92
Mul ka mure a6 paigaldada supaka. Esiustes aind kõlarid ja taga ustesmingid väiksed mis ei töötanud isegi. Ja kõik. Olemas hi-low filter, et kas ma siis pean uste kõlaritest voolu vedama hi-low filtrisse mõlemast uksest? Kui jah siis ikka tükk maad vedamist !?

Ega A6-tesi on ainult üks generatsioon olemas. Seal nii palju erinevusi, et täpsusta mis kere, mis aasta, mis helisüsteem, sedaan/avant jne jne.


Siim92 - 23.10.18 08:36

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim92
Mul ka mure a6 paigaldada supaka. Esiustes aind kõlarid ja taga ustesmingid väiksed mis ei töötanud isegi. Ja kõik. Olemas hi-low filter, et kas ma siis pean uste kõlaritest voolu vedama hi-low filtrisse mõlemast uksest? Kui jah siis ikka tükk maad vedamist !?

Ega A6-tesi on ainult üks generatsioon olemas. Seal nii palju erinevusi, et täpsusta mis kere, mis aasta, mis helisüsteem, sedaan/avant jne jne.



2007a. Universaal tavaline helisüsteem. Aind esiustes kõlarid. Taga ustes kohad olemas. Aga sees pole miskit.


masuurik - 23.10.18 22:25

On ikka kirjapilt sul.


niar - 24.10.18 16:49

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim92
... Esiustes aind kõlarid ja taga ustesmingid väiksed mis ei töötanud isegi ...
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim92
...Taga ustes kohad olemas. Aga sees pole miskit.

https://media.giphy.com/media/3oz8xZvvOZRmKay4xy/giphy.gif


quattrodiisel - 24.10.18 18:37

Kui profiilis olev märgitu on õige siis aitab sind Rehviproffi Tuning Studio Pae 1-4
Ära hakka ise jalgratast leiutama kui ta juba on väljamõeldud. Küsi Tiitu ning lepi kokku mida ja kuidas teha.


Siim92 - 06.11.18 11:09

Sain murega ühele poole. Tegelt oli asi väga lihtne. CD box'i taga kõlari juhtmed olemas pluss remote ka täitsa olemas. Niiet tuli aind rc juhtmed vedada ja ülejäänu oli juba lihtne. :)